Digitale tools
De PO-Raad, het Lerarencollectief en researchED hebben vijf kennis-filmpjes ontwikkeld. Zij deden dit samen met een aantal experts en onderwijsadviseurs. In de video’s belichten onderwijsprofessionals thema’s waar je direct mee aan aan de slag kunt om je onderwijs op afstand in te richten. De vijf thema’s zijn: technisch lezen, digitale les, Kleuterklas TV, digitale tools, en expliciete directe instructie (EDI) op afstand.
Dit is deel 2: digitale tools, van Menno Kolk
Bekijk de video van: Menno Kolk
Bronvermelding: Oldeboom,B, ten Brinke, G.; 'Debloemkooltheorie;Loopt't,lukt'tenleeft't.'; geraadpleegd op 23 maart 2020, https://www.mulierinstituut.nl/publicaties/17751/de-bloemkooltheorie-loop-t-lukt-t-en-leeft-t
Kirschner, P.A., Claessens, L., Raaijmakers, S., (2018); 'Op de schouders van reuzen'; Meppel; Drukkerij ten Brink uitgevers Gratis te downloaden via Didactief
Sweller, J. (1988). Cognitive load during problem solving: Effects on learning. Cognitive Science, 12, 257-285.
Paivio, A. (1969). Mental Imagery in associative learning and memory. Psychological Review, 76, 241-263.
Ook interessant
Word lid
Met Onderwijscommunity maken we het werkveld iedere dag een stukje beter en mooier. Meld je gratis aan als lid, maak verbinding, haal én breng kennis, maak je eigen ledenprofiel, connect met andere leden en meer.
Publiceer
Heb je een uniek en interessant artikel geschreven en denk je dat deze interessant kan zijn voor de leden van Onderwijscommunity? Stuur deze dan in via het formulier en wij gaan er mee aan de slag.